تبلیغات
ایران بارسا
مصاحبه // 09:59 ق.ظ - دوشنبه 5 خرداد 1393

نیمار: مسی همیشه برای ما یک راه حل بوده است، نه مشکل؛ دوست دارم آرژانتین به فینال برسد و مغلوب برزیل شود!

 نیمار در مقابل انتقادات، از هم تیمی خود لیونل مسی دفاع کرد و به تلویزیون برزیل گفت که مسی برای بارسلونا یک راه حل است، نه مشکل.


نیمار اولین فصل حضور خود در کمپ نو را پشت سر گذاشت و با این تیم نایب قهرمان لیگ و جام حذفی شد و در کسب عنوان قهرمانی ناکام ماند.

این فصل برای بارسا آشفته بود، در ابتدا جنجال ها در مورد انتقال نیمار، استعفای ساندرو راسل از ریاست باشگاه و در نهایت برکناری تاتا مارتینو و روی کار آمدن لوئیس انریکه برای هدایت تیم در فصل آینده. حتی مسی هم از تیر انتقادات در امان نبود، اما نیمار اصرار دارد که همیشه در طرف ستاره آرژانتینی خواهد بود.

نیمار در مصاحبه با Globo که روزنامه Sport آن را منتشر کرد، گفت: "هرکس دیدگاه متفاوتی از شکست دارد. به نظر من، مسی بهترین بازیکنی است که من تا به حال دیده ام. من هرگز چیزی شبیه او ندیده ام. اگر چیزی بگویم، تا لحظه مرگ از او دفاع خواهم کرد. او همیشه حلّال مشکلات ما بوده است، نه مشکل ما."

او در ادامه اظهار امیدواری کرد که آرژانتین در جام جهانی به همراه لیونل مسی تورنمنت موفقی داشته باشد. نیمار به شوخی گفت: "امیدوارم تمام شانس های دنیا همراه آرژانتین باشد تا به فینال برسند و آنجا مغلوب برزیل شوند.

حضور در جام جهانی یک رؤیا است و تحت فشار بودن یک مسئله طبیعی است. وقتی من فوتبال بازی کردن را انتخاب کردم، به خاطر لذت بردن از آن بود. و این کاری که انجام خواهم داد و از جام جهانی شروع خواهم کرد.

از وقتی که تنها 3 سال داشتم می خواستم در جام جهانی بازی کنم. من با تماشای بازی روماریو و رونالدو بزرگ شدم. این چیزی که برای خودم می خواهم."برچسب ها : نیمار , لیونل مسی , برزیل , آرژانتین , جام جهانی , مسی , بارسا ,
دنبالک ها : طرفداری ,

آخرین مطالب
» ژاوی: تنها حسرت دوران ورزشی من این است که هیچوقت در کنار اسکولز بازی نکردم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» کلودیو براوو: می خواهیم تصمیم گیری برای انریکه را سخت کنیم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» بارسلونا 0 - 1 ناپولی؛ شلیک دیر هنگام زمایلی و اولین شکست شاگردان انریکه ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» جوردی آلبا: نیمار بازیکن مهمی برای بارسلونا است؛ لوئیز انریکه مانند زمان بازیگری اش به همه انگیزه می دهد ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» هیگواین: هر بازیکنی دوست دارد کنار مسی بازی کند اما نمی خواهم از ناپولی جدا شوم ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» کاریکاتور روز؛ خداحافظ ژاوی ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» رادیو کاتالونیا: توافق بارسا و رم برای انتقال مهدی بن عطیه با مبلغ 37 میلیون یورو ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» لیونل مسی: همیشه اتهام کم کاری ناراحتم کرده است؛ برای شادی مردم کشورم، تمام رکوردها را جابجا خواهم کرد ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» موندو دپورتیوو گزارش داد؛ قیمت فابرگاس 36 میلیون یورو است ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» پیشنهاد اولیه یوونتوس برای سانچز رد شد ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» اخبار کوتاه نقل و انتقالات؛ سیتی قصد فروش آگوئرو را ندارد؛ تصمیم قطعی سسک فابرگاس برای خروج از نیوکمپ ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» داوید ویا راهی باشگاه نیویورک سیتی در لیگ حرفه‌ای آمریکا شد ( یکشنبه 11 خرداد 1393 )
» بارسلونا برای خرید کوکه، مارکینیوش و یورنته قصد فروش سسک، سانچز و آلوز را دارد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» نیمار: مسی همیشه برای ما یک راه حل بوده است، نه مشکل؛ دوست دارم آرژانتین به فینال برسد و مغلوب برزیل شود! ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» ترشتگن: در آمادگی کامل به سر می برم؛ برای موفقیت بارسا تمام تلاشم را به کار خواهم برد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )