تبلیغات
ایران بارسا
مصاحبه // 10:39 ب.ظ - شنبه 30 فروردین 1393

کنفرانس مطبوعاتی تاتا مارتینو: به هیچ عنوان از عملکرد خودم رضایت ندارم؛ دیدن مسی با پیراهنی به جز بارسلونا غیر قابل تصور است

تاتا مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در صحبت هایی اذعان کرد که تیمش به تلاش خود برای موفقیت در رقابت های پایانی این فصل ادامه خواهد داد.


به گزارش AS، تاتا مارتینو سرمربی تیم فوتبال بارسلونا با حضور در کنفرانس مطبوعاتی تیمش پیش از مسابقه برابر اتلتیکو بیلبائو پیرامون مسائل مختلفی به صحبت پرداخت.

مبارزه تا آخرین مسابقه: ما حسرت و ناراحتی زیادی پیرامون سه مسابقه گذشته خود داریم اما در هر صورت تسلیم نخواهیم شد. زیرا رقابت در بالای جدول هنوز ادامه دارد و ما باید که تا آخرین بازی خود به تلاش و رقابت ادامه دهیم.

افت تیمی و شکست در حساس ترین مقطع فصل: "این اتفاقی است که باید به دقت آنالیز و تحلیل شود. نه فقط در دو سال اخیر بلکه در سال های پیش از آن نیز چنین اتفاقی برای بارسا افتاده بود. اما در هر حال تیم همواره به مبارزه ادامه داد و همان طور که دیدید سال گذشته نیز پس از آن شکست ها فاتح لالیگا شد."

آینده شخصی: "من نگفتم که تصمیمی را برای آینده نگرفته ام بلکه اذعان کردم که نتایج اخیر ارتباط و تاثیری در تصمیم من نخواهد داشت. من نمی خواهم که بیش از این پیرامون این موضوع به صحبت بپردازم، زیرا اعتقاد دارم که صحبت پیرامون فصل آینده آن هم حالا که مسابقاتی تا پایان فصل برای ما باقی مانده، خیانت به باشگاه و بازیکنان است و من بار دیگر تاکید می کنم که تمام تمرکز بر روی موفقیت تیم در مسابقات پایانی لیگ است."

مصدومیت نیمار: "ما به نوعی به نبودن بازیکنان ستاره خود در این فصل عادت کرده ایم. از نظر من با توجه به میزان مصدومیت نیمار، دیگر سخت است که بتوان او را بار دیگر در این فصل با پیراهن بارسلونا در مسابقات ملاحظه کرد."

آینده لئو مسی: "برای من و 99 درصد از مردم صحبت پیرامون آینده مسی عجیب و شگفت انگیز است. هر بازیکنی در برخی از مسابقات بهتر از سایر دیدار ها بازی می کند و شما نباید تنها به چند مسابقه برای ارزیابی عملکرد یک بازیکن توجه کنید. واقعا دلیل صحبت های اخیر پیرامون مسی را نمی فهمم و می خواهم بگویم که نمی توانم حتی تصور کنم که او فوتبالش در در تیمی به جز بارسلونا تمام کند."

عملکرد شخصی: "به هیچ عنوان از عملکرد خودم رضایت ندارم. زیرا شما هرگز نمی توانید که هیچ نکته مثبتی را در ناکامی در دو تورنمنت با اهمیت پیدا کنید. اما به هر ترتیب ما هنوز برای رسیدن به موفقیت شانس داریم و باید تلاش خود را برای رسیدن به آن انجام دهیم."برچسب ها : بارسلونا , بارسا , مسی , تاتا مارتینو , مارتینو , لیونل مسی ,
دنبالک ها : طرفداری ,

آخرین مطالب
» ژاوی: تنها حسرت دوران ورزشی من این است که هیچوقت در کنار اسکولز بازی نکردم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» کلودیو براوو: می خواهیم تصمیم گیری برای انریکه را سخت کنیم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» بارسلونا 0 - 1 ناپولی؛ شلیک دیر هنگام زمایلی و اولین شکست شاگردان انریکه ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» جوردی آلبا: نیمار بازیکن مهمی برای بارسلونا است؛ لوئیز انریکه مانند زمان بازیگری اش به همه انگیزه می دهد ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» هیگواین: هر بازیکنی دوست دارد کنار مسی بازی کند اما نمی خواهم از ناپولی جدا شوم ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» کاریکاتور روز؛ خداحافظ ژاوی ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» رادیو کاتالونیا: توافق بارسا و رم برای انتقال مهدی بن عطیه با مبلغ 37 میلیون یورو ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» لیونل مسی: همیشه اتهام کم کاری ناراحتم کرده است؛ برای شادی مردم کشورم، تمام رکوردها را جابجا خواهم کرد ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» موندو دپورتیوو گزارش داد؛ قیمت فابرگاس 36 میلیون یورو است ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» پیشنهاد اولیه یوونتوس برای سانچز رد شد ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» اخبار کوتاه نقل و انتقالات؛ سیتی قصد فروش آگوئرو را ندارد؛ تصمیم قطعی سسک فابرگاس برای خروج از نیوکمپ ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» داوید ویا راهی باشگاه نیویورک سیتی در لیگ حرفه‌ای آمریکا شد ( یکشنبه 11 خرداد 1393 )
» بارسلونا برای خرید کوکه، مارکینیوش و یورنته قصد فروش سسک، سانچز و آلوز را دارد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» نیمار: مسی همیشه برای ما یک راه حل بوده است، نه مشکل؛ دوست دارم آرژانتین به فینال برسد و مغلوب برزیل شود! ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» ترشتگن: در آمادگی کامل به سر می برم؛ برای موفقیت بارسا تمام تلاشم را به کار خواهم برد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )