تبلیغات
ایران بارسا
مصاحبه // 07:55 ب.ظ - جمعه 29 فروردین 1393

جان توشاک: انتقادات از لیونل مسی بی رحمانه است؛ بیل از 15 سالگی این حرکات را انجام می داد

 جان توشاک سرمربی سابق تیم فوتبال رئال مادرید پیرامون شرایط این روز های بارسلونا و تیم سابقش به صحبت پرداخت.


به گزارش Mundo Deportivo، جان توشاک سرمربی سابق تیم ملی ولز و باشگاه رئال مادرید در صحبت هایی با این وب سایت خبری با بی رحمانه خواندن انتقادات اخیر از مسی و نیمار اذعان کرد که از دیدن فرم استثنایی گرث بیل شگفت زده نشده است.

"انتقادات اخیر از لیونل مسی بی رحمانه است. او همواره در سطح بالایی بازی می کند اما شما نیز نمی توانید انتظارات بیش از حدی را از او داشته باشید. او همانند نیمار که از نظر من با گرث بیل در سطح یکسانی قرار دارد، در بازی ها اخیر در زمین مسابقه تنها بوده اند و هیچ حمایتی از جانب باقی بازیکنان از آن ها به عمل نیامد."

"عده ای همواره می گویند که بارسا بهترین تیم چند سال اخیر و یکی از بهترین های تاریخ است اما شما هرگز نمی توانید به این فرم فوق العاده خود بدون هیچ بازسازی و ترمیمی ادامه دهید. برای مثال وقتی سقف خانه شما دچار مشکل شده شما باید قبل از ورود آب آن را تعمیر کنید. اما اگر آب به داخل خانه وارد شود تعمیر آن دیگر به این راحتی نیست و این اتفاقی است که برای بارسای امسال به وحود آمده است."

"تاتا مارتینو مربی قابلی است اما با مصدومیت همزمان پویول، پیکه و والدز نشان داد که چه قدر یک انسان می تواند بد شانس باشد. من ماسکرانو را در منطقه دفاعی نمی پسندم. آن جا حیاتی ترین نقطه تیم در زمین است و بارسا از حالا باید به فکر جذب یک مدافع برای سال آینده باشد."

"از گل گرث بیل شگفت زده نشدم زیرا من او را در 15 سالگی و هنگامی که مشابه این حرکات را انجام می داد، زیر نظر داشتم. او با وجود پیش فصل نامناسب و فشار مبلغ خریدش کمی زمان برد تا به بازیکنی که می شناختم، تبدیل شود و البته که این اتفاقی طبیعی است."برچسب ها : جان توشاک , گرث بیل , لیونل مسی , بارسلونا , رئال مادرید ,
دنبالک ها : طرفداری ,

آخرین مطالب
» ژاوی: تنها حسرت دوران ورزشی من این است که هیچوقت در کنار اسکولز بازی نکردم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» کلودیو براوو: می خواهیم تصمیم گیری برای انریکه را سخت کنیم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» بارسلونا 0 - 1 ناپولی؛ شلیک دیر هنگام زمایلی و اولین شکست شاگردان انریکه ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» جوردی آلبا: نیمار بازیکن مهمی برای بارسلونا است؛ لوئیز انریکه مانند زمان بازیگری اش به همه انگیزه می دهد ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» هیگواین: هر بازیکنی دوست دارد کنار مسی بازی کند اما نمی خواهم از ناپولی جدا شوم ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» کاریکاتور روز؛ خداحافظ ژاوی ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» رادیو کاتالونیا: توافق بارسا و رم برای انتقال مهدی بن عطیه با مبلغ 37 میلیون یورو ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» لیونل مسی: همیشه اتهام کم کاری ناراحتم کرده است؛ برای شادی مردم کشورم، تمام رکوردها را جابجا خواهم کرد ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» موندو دپورتیوو گزارش داد؛ قیمت فابرگاس 36 میلیون یورو است ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» پیشنهاد اولیه یوونتوس برای سانچز رد شد ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» اخبار کوتاه نقل و انتقالات؛ سیتی قصد فروش آگوئرو را ندارد؛ تصمیم قطعی سسک فابرگاس برای خروج از نیوکمپ ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» داوید ویا راهی باشگاه نیویورک سیتی در لیگ حرفه‌ای آمریکا شد ( یکشنبه 11 خرداد 1393 )
» بارسلونا برای خرید کوکه، مارکینیوش و یورنته قصد فروش سسک، سانچز و آلوز را دارد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» نیمار: مسی همیشه برای ما یک راه حل بوده است، نه مشکل؛ دوست دارم آرژانتین به فینال برسد و مغلوب برزیل شود! ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» ترشتگن: در آمادگی کامل به سر می برم؛ برای موفقیت بارسا تمام تلاشم را به کار خواهم برد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )