تبلیغات
ایران بارسا
مصاحبه // 01:10 ب.ظ - چهارشنبه 27 فروردین 1393

کنفرانس خبری اینیستا: فکر نمی کنم در خط دفاعی نامطمئن باشیم؛ تمام فکر و ذکر ما کسب قهرمانی است؛ هیچکس به مسی شک ندارد

 آندرس اینیستا، بازیکن تیم بارسلونا پیش از دیدار امشب تیمش مقابل رئال مادرید در فینال کوپا دل ری اسپانیا در کنفرانس خبری شرکت کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.


تیم آماده رویارؤیی با تیم های بزرگ: "اگر می خواهیم عنوان قهرمانی را به دست آوریم، باید بهترین بازی خود را در مقابل رقیبی قدرتمند به نمایش بگذاریم. تیم توانایی پیروزی و خوب بازی کردن را دارد. این چیز کوچکی است، اما می تواند شادی را برای هواداران و ما به ارمغان بیاورد. تمام فکر و ذکر ما پیروزی است."

نگرانی در مورد خط دفاعی: "فکر نمی کنم در خط دفاع نامطئن باشیم. شما خوب حمله می کنید، چرا که خوب دفاع کرده اید و خوب دفاع می کنید چرا که همگی موظف به دفاع کردن هستید. در سبک بازی ما همه اهمیت دارند. در سیستم ما همه باید آماده و خوب باشند. اگر نه، همه چیز پیچیده می شود، و این به خاطر غیبت یک یا دو مدافع نیست. همه ما توانایی خوب بازی کردن در دفاع را داریم و اعتماد به نفس داریم."

مادرید مدعی پیروزی است و بارسا در وضعیت بدی وارد مسابقه خواهد شد: "نه. فکر نمی کنم ما در فرم بدی باشیم. ما یک هفته بد داشتیم، اما باید وضعیت را بهبود ببخشیم، هرچند این می تواند سخت باشد. این یک فینال است، یک رقابت دیگر و ما تنها به فینال و عنوان قهرمانی فکر می کنیم. ما با رقیب سرسختی بازی خواهیم کرد و باید مثل آنها کارها را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم."

اهمیت کوپا: "جام حذفی همیشه مهم بوده است، این یک عنوان است، یک فینال و عنوانی که همه ما دوست داریم به دست بیاوریم. آیا این فصل را نجات می دهد؟ فکر می کنم شما باید چیزهای بیشتری را نسبت به صرفاً یک یا دو عنوان قهرمانی تجزیه و تحلیل کنید. قهرمان نشدن در یک فصل بدین معنی نیست که شما مجبور به تغییر دادن چیزهای مشخصی هستید. ما برای دو تورنمنت خواهیم جنگید چرا که هر دوی آنها برای ما مهم هستند."

غیبت کریستیانو رونالدو: "برای آنها او بازیکنی کلیدی است به خاطر کاری که انجام می دهد، به خاطر گل هایش، اما این تغییری در نحوه آمادگی ما نخواهد داشت. بود و نبود او نحوه بازی آنها را هم تغییر نخواهد داد و ما می دانیم که اگر او به بازی نرسد، یک بازیکن با کیفیت دیگر جایگزین او خواهد شد. آنچه که اهمیت دارد، این است که بارسلونا خوب بازی کند و این وظیفه ماست. اگر خوب بازی کنیم، شانس های زیادی برای پیروزی خواهیم داشت. واضح است که ما به مادرید و بازیکنانش احترام می گذاریم، اما اگر خوب بازی کنیم شانس خواهیم داشت و اگر نه، شانسی در کار نخواهد بود."

مسی: "هیچکس به لئو شک ندارد. نمی توانم چیز دیگری بگویم. من هرگز به او تردید نداشته ام. او همیشه سعی می کند تا بازیکنی کلیدی باشد، و دفعات بی شماری اینگونه بوده است، و شاید وقتی کاری انجام نمی دهد به مانند یک فاجعه به نظر می رسد. استاندارد های او بسیار بالا است و وقتی او در هر مسابقه دو گل به ثمر نرساند به نظر خوب نمی آید. مسئله ما تلاش تیمی است و تنها به خوب یا بد بودن یک بازیکن مربوط نمی شود."

سه ساعت بدون گل: "عجیب است چرا که مشخصاً چیز خوبی برای ما نیست. ما به این شرایط عادت نداریم."

لالیگا: "ما باید تا سوت پایان آخرین مسابقه فصل تمام تلاشمان را به کار گیریم و اگر رقیبانمان بلغزند، ما آنجاییم تا از فرصت استفاده کنیم. نباید امیدهای خود را از دست بدهیم، اما چیزی که حقیقت دارد این است که سرنوشت قهرمانی از دست ما خارج شده است و این همه چیز را پیچیده می کند."برچسب ها : آندرس اینیستا , اینیستا , کوپا دل ری , بارسا , بارسلونا ,
دنبالک ها : طرفداری ,

آخرین مطالب
» ژاوی: تنها حسرت دوران ورزشی من این است که هیچوقت در کنار اسکولز بازی نکردم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» کلودیو براوو: می خواهیم تصمیم گیری برای انریکه را سخت کنیم ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» بارسلونا 0 - 1 ناپولی؛ شلیک دیر هنگام زمایلی و اولین شکست شاگردان انریکه ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» جوردی آلبا: نیمار بازیکن مهمی برای بارسلونا است؛ لوئیز انریکه مانند زمان بازیگری اش به همه انگیزه می دهد ( پنجشنبه 16 مرداد 1393 )
» هیگواین: هر بازیکنی دوست دارد کنار مسی بازی کند اما نمی خواهم از ناپولی جدا شوم ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» کاریکاتور روز؛ خداحافظ ژاوی ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» رادیو کاتالونیا: توافق بارسا و رم برای انتقال مهدی بن عطیه با مبلغ 37 میلیون یورو ( چهارشنبه 15 مرداد 1393 )
» لیونل مسی: همیشه اتهام کم کاری ناراحتم کرده است؛ برای شادی مردم کشورم، تمام رکوردها را جابجا خواهم کرد ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» موندو دپورتیوو گزارش داد؛ قیمت فابرگاس 36 میلیون یورو است ( سه شنبه 13 خرداد 1393 )
» پیشنهاد اولیه یوونتوس برای سانچز رد شد ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» اخبار کوتاه نقل و انتقالات؛ سیتی قصد فروش آگوئرو را ندارد؛ تصمیم قطعی سسک فابرگاس برای خروج از نیوکمپ ( دوشنبه 12 خرداد 1393 )
» داوید ویا راهی باشگاه نیویورک سیتی در لیگ حرفه‌ای آمریکا شد ( یکشنبه 11 خرداد 1393 )
» بارسلونا برای خرید کوکه، مارکینیوش و یورنته قصد فروش سسک، سانچز و آلوز را دارد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» نیمار: مسی همیشه برای ما یک راه حل بوده است، نه مشکل؛ دوست دارم آرژانتین به فینال برسد و مغلوب برزیل شود! ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )
» ترشتگن: در آمادگی کامل به سر می برم؛ برای موفقیت بارسا تمام تلاشم را به کار خواهم برد ( دوشنبه 5 خرداد 1393 )